"Opisujemy nasze inwestycje w podmioty oraz słuzymy dobrą radą dla początkującego"

Blog o rynkach finansowych, inwestycjach w przedsiębiorstwa niepubliczne oraz funduszach inwestycyjnych.

Na przestrzeni kilku ostatnich dekad ludzkość była świadkiem ogromnego rozwoju przemysłu.

Niestety, oprócz zalet płynących z tego postępu, możemy zaobserwować również szereg negatywnych następstw. Należy do nich przede wszystkim wzrastające zanieczyszczenie powietrza, wody i gleby. Problem ten dotyczy nie tylko wielkich miast, choć nie ma wątpliwości, że właśnie w tych miejscach jest on najbardziej widoczny. 
Wystarczy tylko przejść się ulicami w godzinach szczytu, aby zaobserwować gęsty smog unoszący się nad okolicą. Spowodowane jest to nie tylko postępującą industrializacją i zwiększeniem produkcji zakładów przemysłowych, ale również coraz bardziej pokaźną liczbą samochodów. Szczególnie szkodliwe dla środowiska mogą być samochody starsze rocznikowo, ze wskazaniem na te napędzane silnikami Diesla. 
Dowiedz się więcej: http://www.diagnostic-car.pl
Nie spełniają one bowiem rygorystycznych norm Euro-4, które regulują ilość spalin, jakie samochód może oddawać do atmosfery. Aby auto takie spełniało ten standard wymagana jest w nim obecność filtra DPF. Jednak nie każde auto potrzebuje tego typu urządzenia, aby spełniać wymagania stawiane przez UE. W związku z tym coraz większym zainteresowaniem cieszy się usuwanie filtra cząstek stałych. 
Powoduje to spore oszczędności w związku z brakiem konieczności regularnego serwisowania tej części. Dla kierowców, którzy z konieczności lub świadomie nie decydują się na usunięcie filtra, konieczne jest regularne wypalanie filtra cząstek stałych DPF. Zabieg taki eliminuje wszelką sadzę, która przez czas użytkowania odkłada się na ściankach filtra. Czyszczenie DPF jest koniecznością dla każdego użytkownika, gdyż nieserwisowane urządzenie zapycha się, co może doprowadzić do poważnego uszkodzenia pojazdu.

Fotorelacja

wypalanie filtra cząstek stałych dpf

czyszczenie dpf

usuwanie filtra cząstek stałych