"Opisujemy nasze inwestycje w podmioty oraz słuzymy dobrą radą dla początkującego"

Blog o rynkach finansowych, inwestycjach w przedsiębiorstwa niepubliczne oraz funduszach inwestycyjnych.

W życiu niestety zdarzają się nieprzewidywalne sytuacje.

Czasem  są to zdarzenia pozytywne takie jak wygrana na loterii, a czasami negatywne jak wypadek na nartach i złamanie ręki.Aby jakoś zrekompensować sobie te straty warto pieniądze poświęcić na ubezpieczenie swojej osoby.W Polskim prawie ubezpieczenie jest obowiązkowe, należy płacić składki u wybranego ubezpieczyciele i w ramach różnych sytuacji losowych możemy otrzymać rekompensatę w postaci pieniędzy.
Jednak kiedy jesteśmy właścicielem firmy to oprócz swojego ubezpieczenia warto poświęcić pieniądze na ubezpieczenie swojej firmy przed zdarzeniami losowymi, gdyż jeśli takowe wystąpią otrzymamy pieniądze i dzięki nimi będziemy mogli pokryć poniesione przez naszą firmę straty.
Ubezpieczenia od ryzyk nazwanych obejmują między innymi:★pożar, powódź lub zalanie★kradzież★wandalizm★uderzenie piorunu
Również możemy ubezpieczyć ważne dla nas urządzenie jakie nasza firma posiada, czyli samochody, maszyny elektryczne
Kolejną rzeczą, która powinna nas skłonić do wykupienia polisy dla naszej firmy jest to, że niektóre firmy ubezpieczeniowe gwarantują, jeśli wystąpi taka potrzeba wykwalifikowaną pomoc prawną bez dodatkowych kosztów. Być może pozwoli nam to wygrać dany spór lub sprawę w sądzie.
Często ubezpieczenie firmy również obejmuje ochroną pracowników tej firmy, w razie nieszczęśliwych wypadków pracownicy będą mogli liczyć na rekompensatę. Kiedy pracownik będzie się leczył ubezpieczył dostarczy nam w zastępstwie wykwalifikowaną osobę, które będzie starała się godnie zastąpić osobę, która uległa wypadkowi, bądź jest długo chora.
Jest to korzystne dla funkcjonowania firmy, nawet wobec rożnych przypadków będzie mogła się prężnie rozwijać i generować dochody na pensje, nowe inwestycje itp.
Jak widzimy istnieje wiele powodów, dlaczego warto wykupić polisę ubezpieczeniową dla naszej firmy, uchroni nas to przed wieloma nieprzyjemnymi sytuacjami oraz zapewni pomoc jeśli takowe sytuacje wystąpią. Dla własnego bezpieczeństwa poleca się wykupić ubezpieczenie.

Fotorelacja

biznes

finanse

przedsiębiorstwa