"Opisujemy nasze inwestycje w podmioty oraz słuzymy dobrą radą dla początkującego"

Blog o rynkach finansowych, inwestycjach w przedsiębiorstwa niepubliczne oraz funduszach inwestycyjnych.

Najlepszą wizytówką każdej firmy i biura jest panująca w nim czystość.

Większość z nas lubi przebywać w zadbanych i czystych pomieszczeniach zarówno jako klienci, ale również jako pracownicy takiej firmy. Staramy się dbać o porządek na biurkach i regałach, ale bardzo ciężko jest utrzymać porządek na podłodze, którędy przechodzi bardzo dużo ludzi. 
Szczególnie jest to bardzo uciążliwe w okresach jesienno-zimowych, kiedy na dworze jest dużo błota i piasku, a który w dużych ilościach przenosi się na podeszwach zimowych butów. Zakładając biuro, sklep czy firmę, którą będzie odwiedzać dużo petentów warto od razu poszukać firmy BHP Bejma , która prowadzi wynajem mat wejściowych. 
Wbrew pozorom jest to bardzo istotna i oszczędna forma dbania o czystość. Odpowiednio dobrane maty do ruchu pieszych i warunków atmosferycznych, mogą zatrzymać większość błota, jakie wnoszą na butach klienci. Firmy, które prowadzą wynajem mat wejściowych, zajmują się również ich czyszczeniem i to jest bardzo istotny powód korzystania z usług takich firm. Serwis mat odbywa się poprzez wymianę zabrudzonej maty na nową. 
Trudno sobie wyobrazić, aby takie maty czyścić i suszyć na miejscu. Jeżeli mieliby to wykonywać pracownicy naszej firmy potrzebna by była odzież robocza, która osłoniłaby prywatne ubranie pracownika oraz odpowiednie warunki do wyczyszczenia maty i jej wysuszenia. Na drugi dzień już po kilku godzinach odwiedzin klientów, całą procedurę czyszczenia moglibyśmy powtarzać od nowa. Zamiast obsługiwać klientów czyścilibyśmy tylko maty.

Fotorelacja

czystość

mata

wejście

biznes

serwis mat

odzież robocza